×

Zespół pasjonatów

Kto tworzy zespół Mercedes Autocentrum?

Pasjonaci!

Wychodzimy z założenia, że tylko praca z pasją potrafi przynieść znakomite rezultaty. W naszym składzie znajdziesz wykwalifikowanych mechaników oraz elektroników samochodowych, których największym hobby jest motoryzacja. Swoją wiedzę poszerzamy na bieżąco, a każde nowe doświadczenie jest dla nas źródłem satysfakcji. Doskonale znamy się na tym, co robimy, dlatego w Mercedes Autocentrum Twoje auto jest w najlepszych rękach. 

Nasz szef – Adrian Bernat – mistrz w swoim fachu, niezwykły pasjonat motoryzacji 

Jego przygodę z marką Mercedes-Benz zapoczątkował handel używanymi częściami zamiennymi. W ten sposób 20 lat temu, w niewielkim Makoszynie stworzył największy w kraju magazyn części zamiennych marki Mercedes-Benz.

Prężnie działająca sprzedaż części, edukacja i wiedza praktyczna, pozwoliła na otwarcie serwisu samochodowego.

Motoryzacja była również od wielu lat obecna w jego życiu na innych płaszczyznach. Brał udział w wyścigach motocyklowych Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w klasie Superbike. Następnie w latach 2010 do 2015 startował na quadzie w kategorii Q1 w rajdach terenowych crosscountry.

Stworzył team rajdowy Bernat Sport, który odnosił liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że zwieńczeniem jego kariery zawodniczej w rajdach terenowych było wywalczenie w 2015 roku Mistrzostwa Europy w klasie Q1 Quad oraz III miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata rajdów Baja w kategorii Quad.

Wieloletnie doświadczenie w rajdach terenowych z perspektywy zawodnika zaowocowało autorskim projektem Super Race, gdzie od kilku lat angażuje się w organizację rajdów terenowych na terenie Polski oraz Czech.

Przy wsparciu sponsorskim Orlenu, hotelu Bania oraz marki Can-am i wielu innych zgromadził rzeszę miłośników off-roadu, którzy cyklicznie rywalizują na specjalnie wytyczonych trasach.

Pasja i jej realizacja trwa, a doświadczenie wykorzystywane w serwisie staje się ogromnym atutem naszej firmy.